|   Nuoma / Pardavimas   |

Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2010 metais.

Nuo 2015 metų esame oficialūs “STEREOLIFE” atstovai Europoje, – produkcijos pardavimas/servisas ES šalyse.

Esame aktyvūs dalyviai tarptautinėse parodose.

Pagrindinė įmonės veikla: trumpametražinių filmų su spec. efektais paslaugos, įrangos pardavimas/nuoma.

5D/Virtualios Realybės atrakcionų bei pramogų parkų veikla.

 

Domina įrangos pirkimas/nuoma renginiui ar šventei – susisiekite su mumis.

Rifter 360°

RIFTER 360°: 4 motorų pagalba manevringa/sinchroniškai su vaizdu judanti sėdima platforma 2 asmenims ir Virtualios Realybės OCULUS akiniai. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei papildomi efektai.

 

Saugus VIRTUALIOS REALYBĖS ATRAKCIONAS, skirtas tiek naujokams, tiek ir aktyviems VIRTUALIOS REALYBĖS gerbėjams. Asortimente turime: nuotykių, fantastikos, siaubo, smagių kalnelių, lenktynių. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojame nuo 5 metų). Ūgio apribojimų nėra. Vienas seansas užtruks apie 4 min. Jokių grafikų. Ateinat, išsirenkate norimą filmuką, sulaukiate savo eilės ir einate žiūrėti!

EMotion 360°

eMotion 360°: manevringa/sinchroniškai su vaizdu judanti stovima platforma 1 asmeniui ir Virtualios Realybės OCULUS akiniai. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei papildomi efektai.

 

Saugus VIRTUALIOS REALYBĖS ATRAKCIONAS, gali būti naudojamas ir naujokų, labiau skirtas aktyviems VIRTUALIOS RELYBĖS gerbėjams. Asortimente turime: nuotykių, fantastikos, siaubo, smagių kalnelių, lenktynių. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojame nuo 8 metų). Ūgio apribojimas: nuo 1.30 m. Vienas seansas užtruks apie 4 min. Jokių grafikų. Ateinat, išsirenkate norimą filmuką, sulaukiate savo eilės ir einate žiūrėti!

Flyer 360°

 

NAUJAUSIAS Virtualios Realybės produktas – Flyer 360° – NORŲ KEDĖ – manevringa/sinchroniškai su vaizdu judanti, interaktyvi sėdima platforma 1 asmeniui ir Virtualios Realybės OCULUS akiniai. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, nėra numatyta kojų laikiklių/grindų, integruota speciali garso sistema bei kiti papildomi efektai.

 

Saugus INTERAKTYVUS VIRTUALIOS REALYBĖS ATRAKCIONAS skirtas ne tik kino peržiūrai VR rėžime, bet ir interaktyviems žaidimams. Yra galimybė žaidime dalyvauti su visa komanda, kur kiekvienas yra atsakingas už savo asmeninį rezultatą, taip pat galima sujungti varžovus iš skirtingų miestų ar net gi kitų šalių, taip sukuriant tinklą. VIRTUALIOS REALYBĖS ATRAKCIONAS „Flyer“ gali būti naudojamas naujokų, labiau skirtas aktyviems VIRTUALIOS RELYBĖS gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojame nuo 7 metų). Vieno seanso trukmė įvairi.