|    Lankomiausias ir smagiausias    |

5D Kinas

Trukmė: ~3.5 ‐ 8 min.
Repertuaras: 35 filmai
Kaina: 6 Eur
 
 

5D KINAS (5D CINEMA) – tai 3D (trijų matmenų) vaizdas, kurį papildo specialūs efektai, tokie kaip: dūmai, perkūnija, vėjas bei vanduo (lietaus imitacija), taip pat žiurkių efektas (t.y. papildomas judėjimas kojų zonoje) ir manevringa, sinchroniškai su vaizdu pilnai judanti platforma (judančios grindys), speciali garso sistema ir t.t. Profesionalūs specialūs 3D akiniai maksimaliai paryškina filmo realybės efektą, vaizdas tarsi atgyja, o Jūs tampate pagrindiniu filmo veikėju.

5D kinas – tai visai kitokia filmo rodymo/žiūrėjimo technologija/tradicija, todėl mes 5D KINĄ vadiname atrakcionu, kurio pagalba kiekvienas gali ne tik smagiai ir saugiai pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, bet ir panerti į nepamirštamų nuotykių ir jausmų oazę, pajusti skrydžio bei kritimo pojūtį, išgyventi įvairias ekstremalias situacijas, susipažinti su fantastiniais Žemės bei kitų planetų gyventojais, pasižiūrėti baimei į akis. Taigi, drąsiai galime sakyti, kad 5D KINAS – TAI TIKRAS ADRENALINAS!

Repertuare turime: nuotykių, fantastikos, siaubo, smagių kalnelių, lenktynių, trilerių, šeimyninių filmukų, todėl laukiame įvairaus amžiaus lankytojų (rekomenduojame nuo 5 metų). Vienas seansas užtruks nuo 3.30 min. iki 8.00 min., galime vienu metu priimti nuo 1 iki 4 žiūrovų. Jokių grafikų. Ateinat, išsirenkate norimą filmuką, sulaukiate savo eilės ir einate žiūrėti!

Puiki pramoga visiems – ir mažiems, ir dideliems.